סגל הפסטיבל

ההנהלה הראשית של הפסטיבל

תומר שלו מנהל הפסטיבל
גיא פלאוט מנהל ההפקה
טל גולדמן עוזר מנהל ההפקה
עינת סיטרון מנהלת התוכן
ענת קרסילשצ’יקוב עוזרת מנהלת התוכן
נעמה פרידמן אחראית מנהלה ובטיחות
חננאל לבנה ע. אחראית מנהלה ובטיחות

גיוס תוכן

רמי שלהבת עורך תוכן
עדו ענבר עוזר עורך תוכן
שירה טלמור עוזרת עורך תוכן
ענת גרובין מנהלת צוות גיוס תוכן עיוני
נדב מילר אלמוג מנהל רצועת תוכן ספרות
יעקב סראלי מנהל רצועת תוכן קומיקס
תומר מיכאל אחראי תוכנית הקרנות
עפר מתוקי מנהל רצועת תוכן אקדמי
הילה פלג מנהלת רצועת תוכן קולנוע וטלוויזיה
תמי פפו מנהלת רצועת תוכן לילדים
הלה הראל מנהלת רצועת תוכן 20 שנה לאגודה
דידי חנוך אחראי אורח הכבוד
רני גרף צוות אורח הכבוד
נועה פז צוות אורח הכבוד
חגי גומפרט מנהל צוות גיוס תוכן לא עיוני
רביד אבן-לחץ גיוס הרצאות משחקים
אדווה פפו רכזת תוכן משחקי תפקידים שולחניים
אנה בילצקי-סורוג’ון רכזת תוכן משחקי תפקידים שולחניים
ברק רוזנפלד רכז גיוס והפקה – מיניאטורות
להב ברק עוזר רכז גיוס והפקה – מיניאטורות
טניה איטקין רכזת לארפים
הדס נבנצל מנהלת פרס עינת

הפקת תוכן

רוני קרופניק מנהלת הפקת תוכן
אנה בילצקי-סורוג’ון עוזרת מנהלת הפקת תוכן
דניאל רז רוטשילד אחראי השקות ותחרויות
עדן הר-דגן אחראית הפקות מקור
ליאת שחר קשתן אחראית פיילוטים
רותם ברוכין עוזרת אחראית פיילוטים
רביד אבן-לחץ צוות הפקת תוכן
תומר קליר צוות הפקת תוכן
יעל זבולונוב צוות הפקת תוכן
הדס סלוין צוות הפקת תוכן
אדווה פפו צוות הפקת תוכן
סיון רדל צוות הפקת תוכן
גלעד גרינברג צוות הפקת תוכן
איל רזניק צוות הפקת תוכן
גל סורוג’ון צוות הפקת תוכן
גיא רווה צוות הפקת תוכן
סילביה טמבורו צוות הפקת תוכן
עמרי גרופר צוות הפקת תוכן
שירה ספיר-פלאוט צוות הפקת תוכן
רונן אברבנאל צוות הפקת תוכן
אלה פאיניצקי צוות הפקת תוכן

תחום השיווק

ניר דרניצקי מנהל תחום השיווק
דניאל פרמיסלר מנהל יחסי ציבור וקשרי עיתונות
חמוטל זרד אחראית פייסבוק
אורן קפלן מנהל תוכן אתר הפסטיבל
שחר בר מנהל יריד הדוכנים
חננאל לבנה צוות יריד הדוכנים
אלה פאליק צוות יריד הדוכנים
לידן גבל צוות יריד הדוכנים
חמוטל דרורי-פרידמן צוות יריד הדוכנים
פז ניומן מנהל צוות תיעוד
בנימין שאמא מנהל תחרות הצילום
ענבל לוי עוזרת מנהל תחרות הצילום

תחום התפעול והלוגיסטיקה

גיא קובל מנהל לוגיסטיקה
נעם שוורץ עוזרת מנהל לוגיסטיקה
סיון קוטיק צוות הלוגיסטיקה
אור דולב מנהל המרכז הלוגיסטי
יהושע ישר אחראי משמרת
איוקי אחראית משמרת
נעם פלאם אחראית משמרת
נגה דיאמנט אחראית משמרת
תומר גרצמן אחראי משמרת
איתמר ריינר אחראי משמרת
ניב חיים מנהל הקמה ופירוק
דותן צור אחראי הובלות
זברה אגפונצ’ב מנהלת הפונדק
ענבל יצחקי מנהלת הפונדק שבין העולמות
מיכל קפולר עוזרת מנהלת הפונדק שבין העולמות
לירן גרינברג עוזר מנהלת הפונדק
בני קופצ’ינצקי עוזר מנהלת הפונדק
איילון זק עוזר מנהלת הפונדק
בן אנגלמן אחראי זירה ופונדק חוצות
טל קארו עוזר זירה ופונדק חוצות
איתן הרמן עוזר זירה ופונדק חוצות
שונית משיח מנהלת צוות לילה
דנה גרינהויז צוות לילה
יריב יערי צוות לילה
מתן וייסמן צוות לילה
חן דאי צוות לילה
ברק אפרתי צוות לילה
דניאל הרשקוביץ מנהל תמיכה טכנית
מיכל טננברג צוות תמיכה טכנית
יובל וגנר מנהל ספריית המשחקים
ליאור רמתי מנהל לילה – ספריית המשחקים

תחום המודיעין והמכירות

חרות ישלח מנהלת המודיעין והמכירות
לימור נעמן מנהלת הקופות
מעין שיר עוזרת מנהלת הקופות
נטע טרופ אחראית משמרת קופות
תמר אלזס אחראית משמרת קופות
אליה הורן אחראית משמרת קופות
שירה טלמור אחראית משמרת קופות
גל קפון אחראית מודיעין
אייל גבריאלוב עוזר אחראית מודיעין
טל רביץ מנהלת דוכן יד שנייה
דניאל שוורץ עוזר מנהלת דוכן יד שנייה
מתן קליינמן אחראי משמרת דוכן יד שנייה
אלמוג טרטוט אחראית משמרת דוכן יד שנייה
דניאל פלומבו אחראית משמרת דוכן יד שנייה
לימור נעמן אחראית כספים
ארז בר-טוב אחראי דוכן האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה

תחום כוח האדם

אלעד אייזן מנהל כוח אדם
מעין רכטמן צוות כוח אדם
ענבר שפרין צוות כוח אדם
דרור רייף צוות כוח אדם
ניתאי דואק צוות כוח אדם

תשתיות מחשוב

דמיאן הופמן מנהל תשתיות מחשוב
אלון לוי צוות תשתיות מחשוב
גליה בהט אחראית טכנית – אתר הפסטיבל
אלי בויום אחראי מערכת הגשת תוכן
דוד בהט צוות אפליקציית אייקון
טל ספן צוות אפליקציית אייקון

תחום העיצוב הגרפי

קסם ברקוביץ’ מעצב גרפי
ברק ברודו מעצב גרפי
רותם בלוך מעצבת גרפית
אסנת קדמי מעצבת גרפית
תפארת סיגלה מעצבת גרפית
אופירה רוטנברג מעצבת גרפית
ענבל ברדא מאיירת

התחום הטכני

תומר שושן מנהל טכני
מעיין גוטרמן עוזרת מנהל טכני
מעין גיל עוזרת מנהל טכני

סגל מקרינים

איתי שטורם סגל מקרינים
אלעד נוי סגל מקרינים
ברק איטקין סגל מקרינים
גל בליברג סגל מקרינים
גלעד נאמן סגל מקרינים
דשה ביצ’נקו סגל מקרינים
טל רובין סגל מקרינים
מעיין רתם סגל מקרינים
מריה צליקוב סגל מקרינים
תומר דוד סגל מקרינים
תומר מיכאל סגל מקרינים
ירון איטקין סגל מקרינים
יובל הרדוף סגל מקרינים
אביב דולב סגל מקרינים
עדי כתב סגל מקרינים
אדוה שושן סגל מקרינים
רון עזתי סגל מקרינים
רועי גרוסמן סגל מקרינים
פרייה בונדרב סגל מקרינים
זאב אימבר סגל מקרינים